Geodeta Mysłowice

Szukasz geodety w Mysłowicach? Zależy Ci na terminowych i rzetelnych usługach geodezyjnych? Nasza pracownia geodezyjna w Mysłowicach powstała z myślą o sprostaniu rosnącym wymaganiom dzisiejszych rynków nieruchomości, budownictwa oraz infrastruktury w tym śląskim mieście. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, zapewniając im pełne wsparcie w realizacji różnorodnych projektów.

 

geodeta Mysłowice

 

Mysłowice to ważne miasto na Górnym Śląsku, które zamieszkane jest przez blisko 80 tysięcy osób i dynamicznie się rozwija. Buduje się w nim wiele nowych obiektów, w związku z tym inwestorzy – zarówno biznesowi jak i prywatni – potrzebują usług geodezyjnych. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma Geocom Geodezja, specjalizująca się właśnie w tego typu usługach.

Usługi geodezyjne Mysłowice

Działamy na terenie aglomeracji śląskiej. Posiadamy także pracownię geodezyjną w Mysłowicach. Świadczymy pełen zakres usług geodezyjnych na terenie Mysłowic i Górnego Śląska. Naszym klientom oferujemy wsparcie doświadczonych i profesjonalnych geodetów, których kompetencje obejmują usługi geodezyjne oraz kartograficzne.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz wiedzę i umiejętności, które umożliwiają nam niezawodną i terminową obsługę każdego zlecenia geodezyjnego.

Dla wielu osób budowa nowego domu staje się poważnym kłopotem i zmartwieniem już na samym początku, gdy pojawiają się kwestie związane z geodezją. Mapa projektowa, pomiary działki, granice nieruchomości… A do tego wszelkie sprawy związane z przepisami prawnymi. Czy budowa ma ruszyć w Mysłowicach, czy w innym mieście – te utrapienia zawsze są takie same. Firma Geocom przychodzi tutaj z pomocą – zespół naszych profesjonalnych inżynierów-geodetów kompleksowo zajmie się wszelkimi powierzonymi mu zadaniami geodezyjnymi.  

Zajmujemy się jednak nie tylko prywatnymi działkami i domami. Specjalizujemy się również w geodezyjnej obsłudze dużych projektów infrastrukturalnych.

Nasi specjaliści swoją wiedzę wspierają wysokiej jakości sprzętem, który pozwala dokonywać pomiarów szybko i dokładnie, niezależnie od warunków terenowych.

 

usługi geodezyjne Mysłowice

Szeroka gama usług geodezyjnych w Mysłowicach

Świadczymy kompleskowe usługi, m.in.:

  • sporządzanie map do celów projektowych w postaci numerycznej oraz analogowej
  • pomiary realizacyjnie,
  • wytyczanie budynków i uzbrojenia terenu,
  • pomiary inwentaryzacyjne,
  • pomiary wysokościowe,
  • kompleksowa geodezyjna obsługa inwestycji.

Opracowujemy modele ukształtowania terenu – i nie tylko. Zachęcamy to zapoznania się z naszą ofertą lub do wizyty z mysłowickiej pracowni geodezyjnej firmy Geocom.

Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji, zarówno prywatnych jak i przemysłowych.

Do państwa usług pozostają nasi profesjonalni geodeci.

Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i gwarantujemy satysfakcję!

Pracownia geodezyjna Mysłowice

Zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią w Mysłowicach:

Geocom Geodezja - Pracownia Mysłowice
ul. Kościelna 20
41-404 Mysłowice
tel. 668 009 148