Geodeta Radlin

W firmie Geocom zależy nam na tym, by klienci mogli odwiedzić nasze pracownie geodezyjnie na terenie całego województwa Śląskiego, nie tylko aglomeracji. Klientów zamieszkałych w południowej części województwa zapraszamy do naszej pracowni geodezyjnej w Radlinie, w pobliżu Wodzisławia Śląskiego.

Usługi geodezyjne Radlin

Firma Geocom to zespół wykwalifikowanych geodetów, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze geodezyjnej różnego typu zleceń: tak prywatnych, jak i większych projektów infrastrukturalnych w przemysłowej skali. Dzialamy przede wszyskim na terenie Górnego Śląska. Posiadamy pracownię w Radlinie, dzięki której możemy sprawnie obsługiwać zlecenia z tego właśnie miasta oraz okolicznych, m.in.: Wodzisław Śląski, Rydułtowy.

Zajmujemy się nie tylko technicznym wymiarem usług geodezyjnych, bierzemy na siebie także wszelkie formalności związane z przepisami prawa. Sami posiadamy wszystkie stosowane uprawnienia i zezwolenia. W rezultacie podjęcie współpracy z nami to gwarancja pełnej obsługi geodezyjnej, na którą składają się różne rodzaje usług: kartograficzne (sporządzanie map projektowych), pomiarowe (w tym pomiary inwentaryzacyjne oraz architektoniczne), tyczenie budynków, opracowywanie modeli ukształtowania terenu, itd. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy geodezyjnej Geocom.

Oferujemy kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji – niezależnie od ich skali.

Zapewniamy profesjonalizm i wsparcie ze strony kompetentnych geodetów. Ich doświadczenie, wiedzę i umiejętności uzupełniamy wysokiej jakości profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje dokładność pomiarów niezależnie od warunków.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, instytucji jak i klientów indywidualnych.

O jakości naszych usług świadczy liczba realizacji i klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Jesteśmy mobilni i gotowi do przyjęcia każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia geodezyjnego.

Konkurencyjne ceny, profesjonalizm, wykwalifikowana kadra oraz indywidulane podejście do klienta – oto co wyróżnia Geocom, firmę świadczącą usługi geodezyjne w województwie śląskim.

Pracownia geodezyjna Radlin

Zapraszamy do naszej pracowni w Radlinie i zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Geocom Geodezja - Pracownia Radlin
ul. Domeyki 22c
44-314 Radlin
tel. 791 298 158